beksis_banner

BEKSis Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri İstoç, Bilgisayar Teknik Servis, bilgisayar kurulum, bilgisayar tamiri, laptop tamir, notebook tamiri, satış, bakım. Data kurtarma istoç, veri kurtarma istoç, server kurulum, sunucu kurulum, yedekleme sistemleri.

http://beksis.com

  Anasayfa
  Download
  Hizmetlerimiz
  Referanslarımız
  İletişim
        Hizmetlerimiz
 
 

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Tüm markaların sıfır ya da 2.el, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların satışını, kurulumu, tamirini, bakımını yapmaktayız.

Server kurulumu, server güvenlik hizmetleri ve yedekleme sistemlerinin kurulumu yapılmakta ve ayrıca müşteri talebine göre aylık veya yıllık bakımları tarafımızdan karşılanmaktadır. Referanslarımız'da periyodik bakım yaptığımız bazı firmaları görebilirsiniz.

Veri kurtarma (data recovery), silinen yada bozulan disklerden veri kurtarma işlemi uzman personelimiz tarafından hızlı ve uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Format, işletim sistemi yenileme, virüs temizleme, Modem, Router, Firewall, Access Point kurulumları ve tüm kablolu ya da kablosuz network sorunlarına hızlı ve kesin çözümler. 

Chip tamiri yada değişimi, laptop tamiri, laptop anakart değişimi,  laptop klavye, laptop ekran paneli, adaptör ve batarya satışı,Isınma ve yavaşlama, aniden kapanma ve açılmama sorunları çözümü,Tablet tamiri ve yazılımlarının yüklenmesi,


Ticari Program ETA kurulum ve destek hizmetleri.
 
 » İstoç Ticaret Merkezi'nde bulunan
 firmalar hakkında ayrıntılı tanıtım ve

 iletişim   bilgilerini   bulabileceğiniz

 sektörel firma rehberi için tıklayınız.

www.istoc.info

Beksis Logo Beksis Bilgisayar İstoç Teknik Servis Hizmetleri , İstoç Ticaret Merkezi 15.Ada No : 125 Bağcılar / İSTANBUL Tel : 0 212 659 69 49